Elektronarzędzia

Udostępnij

Elektronarzędzia na paletach sprowadzane z anglii. Sprzedaż hurtowa.

 

Na paletach przeważająca większość towaru to myjki ciśnieniowe firm Qualcast , Black&Decker, Challenge. W zależności od modelu są silniejsze i słabsze o mocy od 1400W do 2400W. Głównie oferowane modele myjek ciśnieniowych to :

  • Qualcast 1800W Pressure Washer
  • Black&Decker 1500W
  • Qualcast 1400W

black-&-decker-1500w-tdk-plus-pressure-washer

 

W paletach znajdziemy także dużo pił tarczowych do prac drewnianych Challenge Xtreme i Challenge o mocy od 800w do 1300w, pił specjalistycznych do drewna kątowych z laserem, oraz różnego rodzaju obrzynarek.

elektronarzędzia na paletach

Z towaru znajdującego się w skład stoku z elektronarzędziami można wymienić dużą ilość wiertarek bezprzewodowych, wiertarek udarowych, młotów elektrycznych. Narzędzia są renomowanych firm jak Stanley, Black&Decker, Xtreme, Challenge. Wiertarki występują też w zestawach wraz kluczami i wiertłami oraz dostępne są także same zestawy wierteł i kluczy.

 

 

elektronarzędzia na paletach

 

 

 

 

zestaw-kluczy

 

 

 

W skład towaru z elektronarzędziami wchodzą zasilacze , przejściówki, przedłużacze, rozgałęziacze – są one z wtyczkami angielskimi.

Stoki z elektronarzędziami są bardzo wysokiej jakości gdyż większość produktów jest sprawna ponieważ angielscy konsumenci lub obcokrajowcy biorą taki produkt na czas remontu i oddają po pracy odzyskując pieniądze. Elektronarzędzia mogą być używane maksymalnie prze 30 dni.

Cena jaką trzeba zapłacić za paletę z elektronarzędziami to około 30-35% wartości rynkowej.