Dropshipping zabawek – czy to dobry pomysł na handel przedświąteczny ?

dropshipping zabawek

Spośród miliona dostępnych ofert na rynku zabawek, ciężko jest w dzisiejszych czasach znaleźć odpowiednią zabawkę dla dziecka. Spowodowane to jest ogromem ofert na popularnych serwisach sprzedażowych jak allegro.pl, ebay.co.uk, amazon.co.uk oraz zasypem lokalnego rynku. Obecnie możemy zakupić przedmiot w zagranicznych serwisach i otrzymać go po… 30 czasami 40 dniach od daty wysyłki. Pewnie nie raz już tak się zrobiliście,że zamówiony prezent na jakąś okoliczność przyszedł dopiero po miesiącu a miał dotrzeć na drugi lub trzeci dzień od daty zakupu ?

 

To tak zwany dropshipping zabawek lub innych towarów zrobił was w balona ! Coraz więcej handlowców internetowych, tych także z Polski sprzedaje metodą dropshippingową. Jest to o tyle ułatwienie dla przedsiębiorcy ponieważ nie musi mieć własnego wkładu finansowego na zakup towaru handlowego. Innym słowy klient płaci przedsiębiorcy za zamówienie a on potrąca swoją marżę i resztę płaci chińczykowi aby ten wysłał przedmiot do kupującego. Wygląda to na łatwy i przyjemny biznes, czyż nie ? W sumie każdy kto ma nawet małe rozeznanie rynku metodą tu kupię taniej, a tam drożej sprzedam może wejść w ten biznes.

 

dropshipping zabawek

Oczywiście jak w tak łatwych biznesach bywa,że zawsze kij ma dwa końce :-). Poza niewątpliwymi zaletami dropshippingu jakimi są szybki i łatwy start bez wkładu finansowego, system ten ma duże wady. Przede wszystkim długi czas oczekiwania na paczkę przez klienta. Bardzo często bywa ,że “chińczyk” wysyła paczkę najtańszą metodą czyli np. China Post,gdzie wysyłka idzie od 30-45 dni roboczych. W tym czasie klient się wścieka!! Gdzie są jego pieniądze i paczka ? Przedsiębiorca musi mieć dużą cierpliwość i niewątpliwie dar przekonywania. W innych wypadkach możemy nie raz skłócić się z klientami i sprawa może się nieciekawie zakończyć np. w sądzie.

Jeszcze jedną i dużą wadą tego systemu jest gwarancja i wymiana towaru. Klient chcąc zareklamować towar będzie zwracał się do przedsiębiorcy aby ten mu wymienił lub naprawił. I tu pojawia się problem, gdyż sprzedawca bardzo często nie ma zielonego pojęcia ani możliwości naprawy towaru,gdyż nie uzgodnił tego wcześniej z sprzedawcą z chin. Bardzo często kończy się to stratą dla sprzedającego.

Zabawki jak i inne towary handlowe w czasie gorących sprzedaży przedświątecznych niewątpliwie warto mieć u siebie w magazynie. Dlatego chcemy Państwu zaproponować nasze najnowsze zabawki dla chłopców i dziewczynek.

Zapraszamy do przeczytania artykułu >>>top 10 zabawek dla przedszkolaków 

oraz >>>zabawki dla 3 latka 

Zalety maskotek i pluszaków w rozwoju dziecka

zalety maskotek

 

 

Na rynku istnieje multum zabawek. Mają przeróżne kształty, wzory, kolory, a ponadto wykonuje się je z rozmaitych materiałów. Ważne jest jednak to, aby wybierając jakąś maskotkę dla dziecka spojrzeć na to od jakiego roku życia dzieci mogą się nią bawić. Młodsze dziecko bawiąc się rzeczą przeznaczoną dla starszych pociech może np. coś połknąć, uderzyć się, potknąć, wysypać coś na siebie. Zagrożeń jest bardzo dużo. Jednak w dużej mierze zabawki są wspaniałymi rzeczami dla dzieci. Służą nie tylko do zabawy, ale też nauki. Wpływa to niezwykle na umiejętności poznawcze dzieci. Maskotki sklep ma bogatą ofertę tychże produktów.

 

Dziś w epoce technologicznej dużą furorą cieszą zabawki interaktywne. Można podzielić je na takie dla dzieci do 12 miesięcy, 12-24 miesiące i powyżej 2 lat. Te pierwsze dość często wpływają na sprawność manualną maluszka, ponieważ posiadają gładkie, wypukłe lub szeleszczące elementy. Mają wpływ również na wzrok, słuch oraz percepcję przyczynowo-skutkową. Taka zabawka wchodzi w interakcję z dzieckiem, bo reaguje na każdy jego ruch np. poprzez wydanie dźwięku, zaświecenie się, otworzenie i zamknięcie jakiejś części. Dla pociechy od 12 do 24 miesiąca najlepsze będą np. zabawkowe instrumenty lub takie przedmioty, w których należy coś dopasować np. jakiś element w samochodziku. Mają one na pewno uczyć podstaw zasad funkcjonowania danego kręgu społecznego i kulturowego.

 

Z pewnością wyostrzy to zmysły oraz odpowiednie reakcje dziecka. Dla malucha powyżej 2 roku życia trzeba nastawić się na zabawki, które będą miały wpływ na rozwój motoryczny, czyli prawidłowy ruch, odpowiednio skoordynowany z danymi czynnościami. Wówczas najlepiej byłoby gdyby dziecko bawiło się interaktywnymi piłkami, klockami, czy puzzlami. W tym wieku ważne jest jeszcze rozwijanie wyobraźni. W tym pomogą zabawki przypominające prawdziwe sprzęty domowe jak. np. żelazko, zabawkowy zestaw kuchenny itp., które dodatkowo wydają dźwięki albo świecą. Ponadto dziecko może również na wszelkie sposoby meblować domki dla śpiewających, czy mówiących lalek, bądź ubierać je w różne stroje. Jak widać możliwości jest multum. Aczkolwiek nie trzeba skupiać się wyłącznie na zabawkach interaktywnych. Te tradycyjne również wspomogą w rozwoju dziecka. Najważniejsze jest dobro naszej pociechy.

Uwaga konkurs na facebooku w sklepie #kochamzabawki

Zapraszamy wszystkich chętnych do polubienia naszej strony na facebooku, udostępnienia postu i napisania komentarza. Po wykonaniu tych kryteriów przystępujecie do konkursu #kochamzabawki w którym można wygrać zestaw Masza i Niedźwiedź. Zapraszamy gorąco do zabawy

klinij tu >>>https://www.facebook.com/events/201898220289799/permalink/201903173622637/ 

Jeżeli nie chcesz czekać zestaw możęsz kupić tutaj : https://www.kochamzabawki.eu/zestaw-prezentowy-masza-i-niedzwiedz-p-3082.html

 

Zestaw masza i niedźwiedź

Tagi: , ,

5 pomysłów na super prezent dla dziewczynki na mikołajki lub gwiazdkę 2016

Według sklepu internetowego kochamzabawki.eu lista najbardziej pożądanych prezentów przez nasze księżniczki w wieku 3+ lat.

 

Przygotowaliśmy listę najlepszych zabawek na prezent według naszych własnych analiz rynku i zainteresowań klientów sklepu kochamzabawki przy użyciu google analitycs i google search console. Są to nasze typy, jednakże potwierdzone zainteresowaniem klientów danymi zabawkami na największym portalu w Polsc allegro.pl. Jeżeli nie wiecie jeszcze jaką zabawkę kupić swojemu dziecku lub na prezent, to dobrze trafiliście. Zapraszam serdecznie do prezentacji naszych największych hitów w zabawkch dla dzieci w sezonie 2016r.

Na pierwszym miejscu, według kochamzabawki.eu wśród najlepszych i najładniejszych oraz oczywiście w dobrej cenie prezentów dla dziewczynek znajduje się interaktywna lalka Elsa w komplecie z bałwankiem Olafem.

 

lalka elsa

Ten prezent to nie tylko sama lalka, doskonale wykonana, a super pudełko, w którym jest zapakowana. Na pewno się nie zawiedziecie kupując tą lalkę. Każda dziewczynka chciałaby ją mieć.

Drugą propozycją wśród zabawek dla dziewczynek to lalka masza z popularnej bajki rosyjskiej Masza i Niedźwiedź.

 

lalka masza śpiewa

 

Trzecią zabawką idealną na prezent dla dziewczynki na mikołajki jest interaktywna maskota Furby , która jest w fantastycznie niskiej cenie w naszym sklepie internetowym z zabawkami kochamzabawki.eu. Maskotki Furby dostępne są w czterech kolorach.

prezent dla dziewczynki na mikołajki

 

Czwartym pomysłem na prezent dla dziewczynki jest zestaw do makijażu dla dziewczynki Frozen piękny pantofel różowy rozkładany na trzy części. Zestaw jest w pełni bezpieczny dla dziecka i posiada atest CE. Makijaż można łatwo zmyć wodą. Polecamy ten zestaw, gdyż jest to naprawdę tani i fajny prezent dla dziewczynki.

zestaw do makijażu dla dziewczynki

 

Piątą propozycją na prezent dla dziewczynki jest edukacyjny tablet dla dziewczynek 3D z motywem z bajki  Masza i Niedźwiedź. Tablet posiada funkcję nagrywania i powtarzani słów wypowiedzianych prze dziecko, przyciski na ekranie po których naciśnięciu gra muzyczka lub tablet zaczyna świecić.

 

prezent dla dziewczynki na mikołajki

 

Prezent dla dziewczynki na mikołajki to czasami niełatwe zadanie dla rodzica. Myślimy,że choć troszkę przybliżyliśmy temat aktualnych i modnych prezentów dla dziewczynek. Serdecznie zapraszamy do komentowania artykułu. Prosimy o lajka jak Ci się spodobało ;-).

 

Tagi: , , ,

Jaką wybrać trampolinę ogrodową dla dzieci? Opinie i porady

Jaką wybrać trampolinę ogrodową ? Coraz więcej polaków zadaje sobie to pytanie, ponieważ niewątpliwe mamy u siebie w Polsce bum na trampoliny. I nic w tym dziwnego, w Stanach Zjednoczonych i na zachodzie europy trampoliny cieszą się ogromną popularnością już od wielu lat. Skakanie na trampolinie to nie tylko wyśmienita zabawa dla całej rodziny, ale także solidna porcja ruchu na świeżym powietrzu! Ruch to zdrowie, ale dobrze, żeby aktywność fizyczna dawała również frajdę, dlatego podpowiemy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu pierwszej trampoliny ogrodowej.

  1.  Średnica trampoliny w cm lub ft. Wymiary trampoliny jaką zamierzamy kupić uzależnione są oczywiście od wolnej przestrzeni, jaką dysponujemy na naszej działce lub ogrodzie. Kupując dużą trampolinę do małego ogrodu narażamy się na konieczność ciągłego jej przenoszenia, co w dłuższym czasie negatywnie  może odbić się na jej żywotności. Lepiej kupić taką trampolinę , która lepiej będzie pasować do wymiarów naszego ogrodu. Przy wyborze średnicy trampoliny trzeba też uwzględnić liczbę osób i dzieci, które będą z niej jednocześnie korzystać.
  2.  Obciążenie max. To jeden z głównych parametrów, na który należy zwrócić naszą uwagę. Maksymalne dopuszczalne obciążenie trampoliny zależy głównie od jakości użytych materiałów w jej budowie i zastosowanej konstrukcji. Przy wyborze konkretnego modelu należy zatem wziąć  przede wszystkim pod uwagę liczbę osób, które jednocześnie będą skakać na trampolinie ogrodowej. Gdy z produktu korzystać będzie tylko dziecko, to limit wagowy do 100 kg jest wystarczający, ale jeśli chcemy poskakać razem z dzieckiem, lub osobą dorosłą, poszukajmy trampoliny z większym zapasem dopuszczalnego obciążenia. Dostępne są trampoliny ogrodowe z limitem obciążenia nawet do 150 kg.

3.Tylko siatka wewnętrzna. Ze względów bezpieczeństwa większość trampolin ogrodowych do użytku domowego wyposażona jest w  siatki                   zabezpieczające. Z punktu widzenia ich montażu rozróżniamy siatkę wewnętrzną i zewnętrzną, które dobrze zabezpieczają przed                                         wypadnięciem z trampoliny podczas jej użytkowania. Siatka zabezpieczająca pozwala uniknąć niebezpiecznych wypadków. Zdecydowanie                         polecamy trampoliny z  wewnętrzną siatką bo jest dużo bezpieczniejsza od siatki zewnętrznej.

4. BUDŻET. Nie oczekujmy, że za niewielkie pieniądze uda się nam kupić wysokiej jakości i sprawdzony produkt. Jeśli zależy nam na tym, aby                  trampolina ogrodowa posłużyła nam dłużej niż  na 2 sezony, to nie warto kupować najtańszych modeli, gdyż te z reguł wykonane są ze słabej                    jakości materiałów, a dostępność do części zamiennych jest znacznie ograniczona lub jej nie ma. Lepiej zainwestować w jeden ze sprawdzonych              produktów, które gwarantują nam kilka sezonów użytkowania jak np. trampoliny ogrodowe Olympics Sport 

 

 

 

 

jaką wybrać trampolinę ogrodową ?

 

 

 

5. Na co zwrócić szczegolną uwagę przy zakupie trampoliny ogrodowej ?

Jeżeli już  znaleźliśmy wymarzoną trampolinę ogrodową , trzeba się jej teraz  bliżej przyjrzeć. Jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić naszą uwagę.

  • Podstawa – Podstawa trampoliny musi być solidna i gwarantować stabilność całej konstrukcji trampoliny. Najważniejsze są oczywiście nogi, które nie mogą być pokrzywione lub nierówne. Najlepiej jak by były podwójnie orurowane jak w trampolinach Olympics Sport
  • Stelaż – Grubość profili ocynkowanych jest bardzo ważna – kiedy są zbyt cienkie, mogą się wygiąć, a nawet złamać. Warto zwrócić uwagę także na elementy osłaniające skaczącego, które mają zabezpieczać przed przypadkowym zderzeniem z elementami konstrukcji.
  • Siatka – powinna być solidnie wykonana i wytrzymała i zarazem dobrze zamontowana.
  • Sprężyny – muszą być wysokiej jakości i masywne.
  • Drabinka – warto dokupić ją do trampoliny ogrodowej o dużych rozmiarach, aby ułatwić wchodzenie i schodzenie z trampoliny. To z reguły niewielki wydatek, a może znacząco ułatwić eksploatację trampoliny, dla najmłodszych jej użytkowników. (Drabinka w gratisie z trampoliną Olympics Sports).

 

Zapraszamy do obejrzenia  popularnych modeli trampolin ogrodowych, które są dostępne w naszym sklepie, w kategorii Trampoliny ogrodowe

Tagi: , , ,

Zabawki sikawki na lany poniedziałek

Pistolet na wode Zabawki sikawki na lany poniedziałek czyli różnego rodzaju sprzęt do oblewania innych wodą.

Dziś tradycja  śmigus-dyngus jest zabawą o charakterze ludowym. W odróżnieniu od pierwotnych tradycji, wodą oblewani są wszyscy bez wyjątków. Zwyczaj jest praktykowany w taki sposób, że polewa się dla żartów wodą inne osoby, nawet nieznajome. Jest popularny szczególnie wśród dzieci i młodzieży. W ten sposób spopularyzował się mocno również w USA wśród społeczności polskiej. Współcześnie dla dzieci zostały upowszechnione specjalne gadżety służące do oblewania wodą. Upowszechniło się także stosowanie perfum lub wody kolońskiej.

 

śmigus-dyngus

W USA śmigus-dyngus najbardziej obchodzony jest w Bufallo. Corocznie organizuje się tam okazałe parady, w ramach poszerzania zwyczaju przez polską społeczność.

Z biegiem czasu oblewanie wodą stało się do tego stopnia niebezpieczne, że prawnicy zaczęli interpretować to jako zakłócanie spokoju.

Sprzętem idealnie pasującym do tego święta jest sikawka pistolet na wode o wymiarach 40 cm pozwoli porządnie oblać całą grupę osób !

Proponujemy Wam dwa modele żółty z Minionkami i niebieski Frozen

pistolet na wode

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego na zakupy. Prosimy kliknąc w link >>>pistolet na wode<<<

Tagi: , , ,

Smartfon dla dziecka

Smartfon dla dziecka – opinie i porady

 

 

Dla większości maluszków olbrzymią frajdą jest zabawa komórkami swoich rodziców. Co zatem zrobić, aby sprawić mu radość, a przy tym nie dopuścić aby elektronika przepełniła jego dzieciństwem? Najlepszym pomysłem będzie zaopatrzenie w zabawka smartfon, który do złudzenia przypomina prawdziwego smartfona! Żaden maluch nie przejdzie obok niego bez zainteresowania.

iphone zabawka

 

 

 

minecraft smartfon

 

 

Niezaprzeczalną zaletą jest fakt, że są to zabawki dziecięce które mieszczą się w niewielkim przedziale cenowym- a przecież dają tyle uśmiechu! Te przedmioty edukacyjne, cieszą się nieskazitelną opinią wśród rodziców. Posiadają wiele ciekawych funkcji, takich jak nagrywanie, powtarzanie nagrań, odwarzanie piosenek i opowiadań oraz przykuwające uwagę efekty świetlne. Ten tani smartfon dla dziecka dobrze wpływa na rozwój muzyczny dziecka, jego wyobraźnie oraz wyostrza zmysły wzroku i słuchu. Będzie idealnym upominkiem dla każdego urwisa.

 

 

Tagi: , ,

Palety z artykułami dziecięcymi nowa dostawa 20.06.2015

Palety z artykułami dziecięcymi z Wielkiej Brytanii.

Firmowe wózki spacerowe Mamas & Papas, Babystart, Graco, Koochi, łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, huśtawki dla niemowląt, bramki zabezpieczające , leżaczki ,chodziki i centra zabaw.

 

palety z artykułami dziecięcymi

 

Palety sprzedajemy hurtowo, czyli mnimalny zakup to jest jedna paleta.

Produkty pochodzą sieci handlowej Argos. Są to akcesoria dla dzieci w klasie mix A,B,C – bezpośrednie zwroty od konsumentów, nadwyżki magazynowe , końcówki serii, prodkuty z likwidacji komorniczych. Z naszego doświadczenia wynika że około 50 % jest produktów nowych lub delikatnie używanych od razu nadających się do bezpośredniej odsprzedaży a drugie 50% wymaga doczyszczenia, konserwacji lub drobnych napraw. Sprzedajemy tylko oryginalne nie mieszane i nie sprawdzane palety.

 Na palety w klasie mix nie udzielamy gwarancji ani nie ma możliwości zwrotu.

Cena sprzedaży jest ceną Brutto. Wystawiamy faktury VAT 23%

Transport FEDEX – 160zł Brutto wysyłka jednej palety. Magazyn – Kłodawa 62-650

Prosimy kliknąć   >>>>Spis palet<<< aby zobaczyć spis palet znajdujących się aktualnie na stanie.

 

Tagi:

Wózki spacerowe na paletach hurt

Wózki spacerowe na paletach typu parasolki w dużej większości Mamas & Papas , BabyStart, Graco, Cosatto.

Dużo nowych modeli na sezon 2015 w tym takie hity jak Mamas and Papas Argo, Joie Mirrus , Tempo, System Black, Red. W stoku z wózkami dziecięcymi są także inne artykuły dziecięce jak łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, bramki zabezpieczające na drzwi, leżaczki i huśtawki dla niemowlaków.

wózki spacerowe na paletach

 

 

Nowa dostawa dotrze do nas około 30 marca. Zapraszamy do pobrania spisu palet – kliknij tutaj 

Tagi:

Poznaj nasz profil na facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku https://www.facebook.com/Filcomp gdzie znajdziecie Państwo aktualności dotyczące nowych dostaw palet z towarem.

hurtownia-filcomp-facebook

Hurtownia Filcomp oferuje elektronarzędzia, akcesoria kuchenne, zabawki, artykuły dziecięce, elektronikę użytkową, odkurzacze w ilościach hurtowych na plaetach mix.

Tagi:
Top
Facebook